Zaburzenia rytmu serca po przyjmowaniu Therm Line Forte

Od początku brania them line forte moję serce jakby zaczęło wariować, nie od razu, ale po zmniejszeniu dawki nie jest lepiej. Odstawiłem antydepresanty, wanlafleksyne. Przy badaniu ciśnienia cisnieniomierz pokazuje nierówną pracę serca i czasami złe wyniki, za wysokie. Czuje dyskomfort w klatce, czasami.czuje śmierć że moje serce stanie lub będzie źle i będzie dużo bólu i cierpienia. Czuje bezradność. Nie ma to moim zdaniem związku z psychiką.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Przede wszystkim należy odstawić preparat na odchudzanie. Opisywane objawy są najprawdopodobniej spowodowane zawartą w preparacie kofeiną i guaraną. Jeżeli dolegliwości będą się utrzymywać po odstawieniu leku, to wskazany jest kontakt z lekarzem.