Zaburzenia rytmu serca przy nerwicy lękowej i skoliozie

Witam mam takie pytanko ,ponieważ mam dość dużą skoliozę i garba czasem dzieję mi się tak ,że serce szybciej mi zabije tzn walnie raz albo kilka sekund tak dziwnie biję dodam jeszcze ,że mam nerwicę lękową

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza oraz wykonać podstawowe badania krwi i ekg. Prawdopodobnie jest to jednak związane z zaburzeniami lekowymi, co oznaczałoby, że serce nie jest w rzeczywistości chore.