Zaburzenia rytmu serca w 29 tygodniu ciąży

Witam. Mam taki problem jestem w 29 tygodniu ciąży i coś się dzieje z moim sercem ciśnienie mam 122 na 76 a bicie serca dochodzi mi do 104 uderzeń na minute ciężko mi się oddycha i mam dziwny oddech zwłaszcza podczas snu chłopak budzi mnie bo się boi że się udusze czy mam chore serce? Skąd takie szybkie bicie serca? Czy może to być spowodowane stresem? Czy powinnam zgłosić się do lekarza?

Aleksander Ropielewski

Koniecznie proszę zgłosić się do lekarza. Bez możliwości badania nie jestem w stanie stwierdzić co jest przyczyną Pani dolegliwości.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski