Zaburzenia schizoaktywne a problemyz koncentracją

Choruję na zaburzenia schizoafektywne. Obecnie bez objawów wytwórczych. Przyjmuję olzapin i wellbutrin. Mam jednak poważne problemy z pamięcią. w ogóle nie potrafię zapamiętać materiału na studiach. Miałam przepisany Biotropil ale strasznie po nim jem. Mój lekarz nie potrafi sobie z tym poradzić i dlatego jestem tutaj. Lecytyna też nie pomaga, a bardzo chciałabym skończyć szkołę. Co mam zrobić?

Może teraz warto zrobić przerwę w nauce? Zająć się czymś mniej wymagającym intelektualnie, jakiś kurs czy szkolenie, które stanowić będzie trening, ale będzie Pani podchodzić do tego mniej emocjonalnie czy ambicjonalnie.