Zaburzenia snu i mówienie do siebie

Wydaje mi się,że mam zaburzenia snu nie potrafię się spokojnie położyć w jednym miejscu tylko przekręcam się na boki co chwilę, w dodatku mówię do siebie wewnętrznym głosem w myślach i analizuję dzień, biorę olanzapine 10mg,ale to mi nie pomaga.Czy mam się czym martwić,że nie potrafię uleżeć spokojnie w jednym miejscu(np na boku,albo plecach?).Pozdrawiam i dziękuje, mam 24 lata.

Proszę zgłosić się do lekarza psychiatry. Podobne zaburzenia mogą świadczyć o różnych trudnościach, dlatego ważna byłaby diagnostyka i rozpoczęcie psychoterapii, która - oprócz farmakologii- stanowi podstawę leczenia zaburzeń psychicznych.