Zaburzenia snu i problemy z oddychaniem

Mam problemy z zasypianiem przez jakiś czas jest dobrze , ale potem to znowu wraca. Czasem budze sie i widze , rzeczy których nie ma , przez to boje sie zasypiać , cała sie trzęse , nie moge oddychać . Co moge zrobić?
ponad rok temu

Witam Cię serdecznie
Sądząc po opisie można przypuszczać, że cierpisz na zaburzenia nerwicowe i stąd mogą się pojawiać zaburzenia snu. Jednakże bez bardziej szczegółowych danych trudno postawić diagnozę. Od kiedy masz te objawy, co się się zdarzyło w Twoim życiu, kiedy się zaczęły i co się dzieje teraz w Twoim życiu? To pytania, na które warto poszukać odpowiedzi. Zawsze też dobrze jest poszukać pomocy u specjalisty. Czasem wystarczy po prostu z kimś porozmawiać i opowiedzieć, co się z nami dzieje.
Pozdrawiam