Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 6 4 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zaburzenia snu i stosowanie Finlepsin

Witam. Zazywam finlepsin 200 retard. Zazywac zacząłem stopniowo. Od 1/4 do 3/4 z tym,ze przy 2/4 zanikly juz zaburzenia snu. Chce sprawdzić,czy lek mnie wyleczyl całkowicie, więc chce go odstawić,ale nie nagle. Jaki jest odpowiedni sposób,zeby zejsc z leku? Jaka jest szansa, że objawy wrócą po odlozeniu leku?
MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu

Witam, odstawianie leku powinno odbywać się pod nadzorem lekarza, ltórx te leki przepisał, lub pod nadzorem doświadczonego psychoterapeuty

Pozdrawiam

Psychoterapeuta, psychosomatyk, coach, hipnoterapeuta i trener mentalny.
umów wizytę 0

Warto się przyjrzeć, jakie były psychologiczne przyczyny bezsenności. Jeśli one nie zostały wyeliminowane, prawdopodobieństwo, ze zaburzenia wrócą, istnieje. Leki działają tylko na objawy, ale nie na przyczyny zaburzeń. Zachęcam do podjęcia konsultacji z psychologiem, psychoterapeutą.

Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy