Zaburzenia snu po bieganiu

Witam, Poszukuję od dłuższego czasu pomocy na temat bezsenności. Uprawiam/ łem bieganie i po przebiegnięciu dłuższych dystansów mój organiz reagował zgoła odmiennie od normy (tzn. zmęczenie powodowało zaburzenia snu). W chwili obecnej nie biegam od ok. 3-my, lecz problemy nie ustały. Wyniki, które już kilkakrotnie robiłem nie wskazują na jakikolwiek problem.... Proszę o pomoc, do jakiego specjalisty powinienem skierować swoje zapytania/ problemy.

Magdalena StusiĹska

Zaburzenia snu mogą mieć różne podłoże. Takimi zaburzeniami zajmują się poradnie zaburzeń snu- w których poszukuje się przyczyn zaburzeń i oczywiście się je leczy. Jako że zaburzenia snu często mają podłoże psychosomatyczne takie poradnie często znajdują się przy poradniach psychiatrycznych- jednak proszę się nie uprzedzać w związku z tym.