Zaburzenia snu u 25-latki

mAM PROBLEM GDY IDE SPAC CZESTO MAM SWIADOMOSC ZE COS MI SIE SNI ALE CO JEST NAJBARDZIEJ PRZERAZAJACE ZE NIE MOGE SIE WYBUDZIC Z TEGO SNU PARALIZUJE MNIE WTEDY I JESTEM P[RZERAZONA PROBOJE SIE WYBUDZIC WYBYDZAM SIE PO JAKIMS CZASIE ALEE JEST TO BARDZO FRUSTRUJAC I WIAZE SIE Z TYM DUZO PRZERAZENIA WRECZ I STRACHU WEWNECZNEGO

Lek. Renata Ĺawniczek-KamiĹska

Witam
Z Pani opisu wynika, że boi się Pani zasypiać , boi się Pani swoich snów. Warto o swoim samopoczuciu i lękach porozmawiać z Psychologiem i /lub Psychiatrą

Pozdrawiam

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza