Zaburzenia snu u 26-latki

Witam.Skad sie bierze taka rzecz: Spie,snie,chce sie obudzic i nie moge.Otwieram ledwo oko a wlasciwie cos mi nie pozwala na ich otwarcie.Bardzo sie boje kiedy to mam.Co to moze byc?

za malo danych by odpowidziec.odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Podobne objawy mogą mieć podłoże emocjonalne (stres, przemęczenie, trudności relacyjne itp). Jeśli będzie Pani mocno zaniepokojona a objawy będą się utrzymywać, warto skonsultować się z psychologiem.