Zaburzenia snu u 29-latka a depresja

Czy uda się zregenerować mózg u 29 latka który nie spał pół roku? Myślę że to depresja i mam na myśli leki Alventa i Lerivon czy np. Po ich braniu mózg się z regeneruje po miesiącu? Lerivon na sen. Proszę o szybką odpowiedź od psychiatry.

Polecam nie tylko leczyć depresję farmakologicznie, ale też podjąć psychoterapię. Im szybciej, tym lepiej. Ponadto jeżeli jedynie Pan "myśli, że to depresja", a nie ma za sobą wizyty u psychiatry czy psychologa, który postawiłby taką diagnozę i zaproponował odpowiednie leczenie- powinien Pan jak najprędzej to uczynić. Tym bardziej jeśli problem ze snem trwa tak długo.Pozdrawiam.

A kto postawił rozpoznani depresji. Jest to choroba i taką diagnozę może postawić tylko lekarz. Depresja ma różne oblicza i obawy, i leczenie też dobiera się w indywidualnie w zależności od szczegółów.
Przede wszystkim należy udać się na osobistą konsultację do psychiatry.

Wyrazem skrajnej nieodpowiedzialności jest stosowanie na własną rękę leków działających na ośrodkowy układ nerwowy, tak to może Pan spożywać landrynki a nie leki.
Wiedza Pana na podstawie zdanego pytania jest żadna, gdzieś dzwoni, ale tak naprawdę nie ma Pan pojęcia o czym Pan pisze.
Gratuluję pomysłowości.