Zaburzenia snu u 3-latki

Moja córka ma prawie 3 lata. Od ok 2 m-cy po ok 1h snu budzi się z wrzaskiem i nie można jej uspokoić. Zajmuje uspokojenie jej ok 30 min. W tym czasie jest non stop płacz i brak kontaktu.

Dzień dobry.
Przyczyn budzenia się w nocy u tak małych dzieci może być wiele, np. Specyfika okresu rozwojowego, jakieś niedawne stresujące wydarzenie, zmiana miejsca zamieszkania/grupy przedszkolnej/wychowawcy w przedszkolu, ząbkowanie i wiele innych. Proszę obserwować córeczkę, jeżeli sytuacja będzie trwać proszę skonsultować dziecko u lekarza pediatry.
Pozdrawiam.