Zaburzenia snu u dziecka a refluks

Witam.Jestem mama1,5letniego Jasia i 2,5r.Zosi.Jas,w swoim krotkim zyciu nie przespal ani 1nocy.Nie budzi sie 1-2, tylko min7razy.Jestem juz wykonczona.Syn byl leczony na refluks,ale nawet mimo przyjmowania lekow,sen sie nie poprawial.czasami daje mu hydroxysyne 5ml na noc,co pomaga na ok4-5godz.zasypia bez problemu o20, zaczyna sie budzic ok.23 i budzi sie srednio1/godz.jest bardzo ruchliwy,ale na diagnoze nadpobudliwosci podobno za wczesnie.do kogo mam sie jeszce zwrocic o pomoc?co to mozebyc?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią zaburzenia snu występujące u dziecka mogą mieć bardzo wiele przyczyn. Sugeruję dalszą diagnostykę pod okiem specjalisty neurologa.