Zaburzenia snu u trzylatka a choroby pasożytnicze

Witam. Mam pytanie odnośnie mojego synka. Mój synek w lutym skończy 3 latka. Od urodzenia nie przespal ano jednej nocy. Ciągle się budzi i to codziennie. Zdarza się ze budzi się tylko 2 razy i zawsze wola ze chce kakałko. Ale są takie noce i to często ze budzi się bardzo często i to z krzykiem i jak do niego idę to mnie odpycha płacze i krzyczy potem jak dojdzie do siebie to się domaga kakałka. rano jak wstaje to zawsze z placzem i z krzykiem. Czy coś mu dolega? Czy zrobić mu badania na pasożyt

trzeba zgłosić się do neurologa, może trzeba zrobić badanie EEG .
Czasem dzieci z refluksewm żołądkowym budzą się bo maja zgagę i tylko picie mleczka ( "kakao" ) pomaga złagodzić dolegliwości.