Zaburzenia tożsamości seksualnej a zaburzenia osobowości, nerwica i depresja

Witam.Jestem kobieta(30lat) i chociaż nią jestem nie zawsze się tak czuję.Ciągle jestem związku z tym zagubiona. Nie wierzę w siebie do tego cierpień na zaburzenia osobowości, nerwicę,depresje. Czy to może być jakoś z tym związane? Czy to poważniejszy problem? Czy są to może zaburzenia tożsamości seksualnej. Martwi mnie to, gdyż jestem singielka,a wcześniejsze związki rozpadły się. Obecnie jestem na terapii. Nie wiem kim jestem:(

Witam,
jeżeli jest Pani w trakcie terapii to proszę powiedzieć o tym swojemu psychoterapeucie. Stany depresyjne mogą być związane z zaburzeniami tożsamości płciowej. Jeżeli nie jest Pani pewna czy to są zaburzenia tożsamości seksualnej proszę udać się do seksuologa.
Pozdrawiam.

Jeśli jest Pani w terapii warto dać sobie trochę czasu na zmianę. Praca nad sobą jest głębokim procesem rozpoczynającym się od realnego przyjrzenia się sobie, zaakceptowania tego, co zmienialne nie jest i działania na rzecz możliwych zmian, które poprawią samoocenę, poczucie bezpieczeństwa i wartości, a także umiejętność wchodzenia w satysfakcjonujących relacji.
Owocnej pracy!