Zaburzenia w polu widzenia

Witam. Po raz drugi w ciągu 1,5 roku pojawiło się u mnie zaburzenie wzroku. Wygląda to tak, jakby po bokach oka ciekła woda która zaburza pole widzenia. Oczywiście nic po oku się nie leje, oko nie jest zanieczyszczone. Kilka dni temu miałam badanie wzroku, jestem przed profilaktycznym badaniem dna oka (stwierdzona lekka wada wzroku). Wspomnę lekarzowi o tym objawie ale proszę o poradę, bardzo mnie to zaniepokoiło.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje koniecznie udać się do lekarza okulisty.