Zaburzenia widzenia, bóle w okolicach brzucha

Witam od wczoraj mam niepokojące mnie dolegliwości. Wszystko zaczęło się wczoraj popołudniu. Byłam w pracy,gdy poczułam osłabienie zrobiło mi się ciemno przed oczami później poczułam ból w okolicach brzucha. Po powrocie z pracy zjadłam obiad i wtedy mój brzuch się napiął nie mogłam go wciągnąć był twardy i napięty to samo dzisiaj napięty przez kilka godzin pozatym ciąglę mnie mdli nigdy nie miałam takich dolegliwości proszę mi poradzić co mam zrobić? Bardzo dziękuję!

Aleksander Ropielewski

Przykro mi, ale nie jestem w stanie udzielić Pani jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ Pani objawy są mało specyficzne. Sugeruję kontakt z lekarzem.

Witam. Doraźnie proponuję zarzyć No-Spę i Espumissan. Jeśli nie oddaje Pani stolca ani gazów, pojawią się wymioty lub pogorszenie samopopczucia proszę udać się na izbę przyjęć.