Zaburzenia widzenia i budzenie się w nocy

Witam. Od kilku nocy, mniej wiecej okolo 4-5:00, budzę się. Gdy znow zamykam oczy, widzę błyski, jakby leciala na mnie ognista kula i odskakuje mi glowa do tylu. Jak otwieram oczy jest wsztstko ok. Gdy znow zamkne, odczuwam silny skurcz miesni i moje cialo 'podskakuje' (tak jakbym sie czegos przestraszyla), nawet kilka razy na sekunde. Boje sie ze to padaczka. Prosze o pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą mieć podłoże neurologiczne. Konieczne jest wdrożenie diagnostyki. Proszę zatem udać się do lekarza rodzinnego. W razie konieczności zostanie wystawione skierowanie do odpowiedniego specjalisty.