Zaburzenia widzenia i czarne plamki widoczne przed oczami

Moj problem polega na tym ze codziennie pojawiaja mi sie przed oczami czarne latajace plamki i blyski.Nie mam tak jakby stabilnosci w oczch czuje sie kolowata.Problem ten znika np.kiedy jade autem i wieczorem kiedy juz leze.Co to moze byc?Utrudnia mi to funkcjonowanie.

Lek. Tomasz Budlewski

Mogą to być choroby siatkówki/ciała szklistego. Proszę koniecznie udać się do lekarza okulisty, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.