Zaburzenia widzenia i fruwająca mgiełka

Witam, pytanie do okulisty od poniedziałku nie wiem co jest grane w lewym oku wraz z ruchem galki ocznej porusza się / widzę taki paproch tutaj zilustrowalem go na kartce papieru http://tinyurl.com/o49kp3c Troche mnie piekło oko przetarłem, po czym pojawiła się taka fruwająca mgiełka Z góry dziękuję za odpowiedź

Witam, To met w ciele szklistym. Należy iść do okulisty i sprawdzić siatkówki.Leczenie jeżeli nie ma dziury jest: Sol. Vitreolent 3x do PLO przez miesiąc. oraz Tbl. Vitreo 1x dziennie przez 3 m-ce. Pozdrawiam