Zaburzenia widzenia i reakcji oka

Witam Mam dziwny problem z oczami. Pojawił się jakoś na wiosnę polega na tym że mam wrażenie że oczy nie nadążają za szybko poruszającym się obrazem. Strasznie mnie to denerwuje , nie mogę w spokoju przejrzeć stron internetowych albo pograć w gry bo nic nie widzę... Byłem u okulisty w maju nic nie zauwazyl neurolog stwierdził że lekko ucieka mi lewe oko. Pojawiło się to nagle może to jest przyczyną moich dolegliwości ? Mam również zaburzenia pamięci. Czy jest to coś poważnego ?

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie udac się do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzieć.