Zaburzenia widzenia i utrata czucia w twarzy po wysiłku

Witam. Po szkole i męczącym WF wróciłem do domu i nagle przed oczami widzę plamki kolorowe(bodajże na lewym oku tylko), po chwili straciłem czucie w lewej dłoni i na lewej części twarzy. Kilka miesięcy temu miałem to samo i za każdym razem było to po wysiłku. Miałem to 2-3 razy.

Należy udać się na konsultację neurologiczną. Stawianie rozpoznania na podstawie dosyć ogólnego opisu objawów bez badana przypomina wróżenie z fusów.
Specjalista na podstawie dokładnie zebranego wywiadu dotyczącego objawów i badania przedmiotowego zdecyduje o dalszej diagnostyce i postępowaniu.