Zaburzenia widzenia i wynik TK głowy

Pół roku temu przy dłuższym skręcie głowy w prawo miałam zaburzenie widzenia w prawym oku, ognisty zygzak i gorsze widzenie w tym oku około 20 min.bez żadnych innych dolegliwości.Okulistycznie bez zmian.Neurologicznie też.Dopler tętnic szyjnych bez zmian, cholesterol w normie.TK głowy w prawym płacie potylicy ognisko hipodensyjne o wym.4x4x8mm.poza tym TK prawidłowe. Czy ten incydent w prawym oku to TIA ? I czy to spowodowało to ognisko hipodensyjne w prawej potylicy ?

Konieczna pełna konsultacja, aby ocenić właściwie Pani dolegliwości
TK do omówienia i interpretacji klinicznej
Jaki ogólny stan? Wyniki badań??
Jaki tryb zycia?? inne schorzenia ??

Pozdrawiam