Zaburzenia widzenia lewym okiem

Witam, mam problem z prawym okiem widzę wszystko na wprost i po boku perfekcyjnie natomiast lewym okiem widzę tylko sam bok na wprost natomiast już nie tylko po zakryciu prawego oka wtedy to i na wprost widzę lewym okiem ale bardzo słabo. Czy istnieje możliwość wyleczenia tego operacyjne bądz jakoś inaczej? Dodam że zeza u mnie nie widać

Lek. Katarzyna Szymczak

W zależności jaka jest przyczyna, ale zapewne można to skorygować ooeracyjnie,,sugeruje wizytę u okulisty.
Pozdrawiam