Zaburzenia widzenia, mroczki, pulsujący obraz

Witam Mam 26 lat od miesiąca co dwa dni zaczyna sie wszystko od pogorszenia wzroku lojawiaja sie mroczki, widze taka migoczaca zygzakowata linie, jasne olamy, blyski. Trwa to jakies 30 minut po czym zaczyna sie potworny ból głowy, czuje jak by palily mi sie kosci twarzy , pulsujacy silny ból glowy. Pojawiaja sie nudności, szum w uszach i dretwienie dłoni, lodowate ręce i ogolne marzniecie i chłód. Panie doktorze leki przeciwbolowe nic nie pomagaja co to moze być

Witam. Podane objawy przypominają atak migreny z aurą wzrokową. Proszę skonsultować się z neurologiem który przepisze odpowiednie leki na migrenę albo zleci dodatkowe badania