Zaburzenia widzenia, omdlenia, osłabienie

Mój problem polega na tym iż...Ostatnio byłam na spacerze z synkiem w piękny słoneczny dzien, na spokojnie sobie chodziliśmy. W pewnym momencie zagłuszylo mi uszy,nic nie słyszałam.W oczach pojawiło mi sie zaćmienie,widziałam w nich zamiast dnia to jakbym widziała zachód,ciemno w oczach.Zrobiło mi sie słabo,nogi mi sie uginaly,nie mogłam iść,usiadłam na chodniku i blagalam Boga aby mi przeszło,zrobiłam sie blada,miałam sine usta,nie mogłam rozmawiać ani wymusić słowa.Prosze o pomoc,co to jest?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą mieć podłoże migrenowe. Nie można wykluczyć innej przyczyny występujących objawów. Proszę udać się na wizytę do specjalisty neurologa, który pokieruje procesem diagnostycznym.