Zaburzenia widzenia ostrości

Witam. Sywia 27 lat, paracuje 8 godz. przy komputerze i w stresie.Mam problemy ze wzrokiem, nie moge zlapac ostrosci w oddali 100m(tak jak w aparacie)(tak jak by wycieraczki w samochodzie dobrze nie zbieraly wody).bylam u okulisty kwiecien 2015, wszystko ok.nie mam boli i nie mam zaczerwienionych oczu.ciekawe jest to ze jak naciagne oczy ( jak chinczyk) to zlapie ostrosc. odpowiedz typu "zglos sie do lekarza" malo mi pomoze,bylam, poprosze cos konkretnego, naprowadzajacego.pozdrawiam

Witam.Jest to abberacja związana z optyką oka. Proszę mniej pracowąc do bliży. Zakładam że była Pani u okulisty i była Pani badana przez specjalistę.Możena też ćwiczyć oczy zakupić okulary wedyjskie na allegro. ćwiczą one alternatywne miejsca siatkówki. Pozdrawiam