Zaburzenia widzenia po operacji opasania oka

Witam jestem operacji opasania oka, widzę kolory, nie jestem w stanie przeczytać tekstu nawet z bliska. Co ma a celu zabieg 360 stopni? i czy po witrektomii jest lepsze rokowanie co do ostrości widzenia? asia30lat

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, na pewno zalecam wizyte u okulisty celem zbadania Pani stanu zdrowia i uzyskania bardziej dokładnych i ukierunkowanych odpowiedzi. Niestety nie mam pełnej informacji co do Pani stanu wzroku w obecnej sytuacji. Pozdrawiam