Zaburzenia widzenia po retinopatii surowiczej

Witam od ponad miesiaca mam zaburzenia widzenia. W czerwcu tego roku zachorowalam na retinipatie surowicza oka lewego. Moj stan oka sie poprawil ale nie do konca a teraz jeszcze doszly te zaburzenie widzenia. Prosze powiedziec co mam robic.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do okulisty. Prawdopodobnie konieczne jest dalsze leczenie.