Zaburzenia widzenia wieczorem

Dzień dobry, mam taki problem. Ponieważ przy wychodzeniu z domu wieczorem lub jazdą na rowerze również wieczorem często gdy jadę i dookoła są latarnie to przed oczami tak jakby mi się zaciemnia, po prostu kolory robią się hm nwm głębsze? a ciemność jakby bardziej intensywna. Co to może być? Czy to normalne? bo się bardzo martwię. Z chorób to jedynie mam zespół nerwowy z napadami paniki ale to już leczę z bardzo dużą skutecznością.Dziwnie tak jechać/iść i nagle się zaciemnia obraz

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza okulisty, po badaniu bedzie mozna cos wiećej powiedzieć.