Zaburzenia wypróżnienia i ból brzucha

Witam nie moge sie wypruznic od 10 dni. Byłam u lekarza i dostałam czopki ale nie działały na mnie. Na początku miałam zatwardzenie a potem krew. A po paru dniach nie załatwiałem sie wcale. Próbowałam wszystkich mieszanek jedzeniowych ale tez nie działało nic. Jedyne co mnie ruszy to krople na przeczyszczenie a przecież nie moge och brać cały czas. Meczy mnie to bo brzuch tez boli

Witam. Pomoc w wypróżnieniu się mogą przynieść Panu dostępne w aptekach bez recepty wlewki przeczyszczające (enema). Proszę pamiętać również o przyjmowaniu dużej ilości płynów. Przewlekłe zaparcia którym towarzyszy krew w stolcu są wskazaniem do przeprowadzenia diagnostyki schorzeń przewodu pokarmowego i wykluczenia obecności nowotworu jelita grubego.