Zaburzenia występowania okresu a planowanie ciąży

JAK NIE MAM OKRESU PRZEZ MIESIĄC A W NASTĘPNYM JEST I TAK NA PRZEMIAN TO CZY ZAJDĘ W CIĄŻE BO BYM CHCIAŁA ?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Nie jest to takie proste. Płodność zależy od wielu czynników. Nieregularne, wydłużone cykle są często nieowulacyjne, a co za tym idzie - nie jest możliwe zajście w ciążę podczas takiego cyklu. Wskazana konsultacja ginekologiczna.