Zaburzenia wzoru odsetkowego krwinek białych w mofologii krwi dziecka

Witam serdecznie! Odebrałam wyniki morfologii krwi mojej 6-letniej córki., Bardzo proszę o interpretację, bo bardzo mnie martwią te wyniki. litery L - niski, litery H- wysoki. Morfologia krwi obwodowej: Leukocyty 5,18 Granulacyty 30,8% L Limfocyty 42,6% Monocyty 8,56 Eozynofile 16,OO% H Bazofile 2,05% H Erytrocyty 4,56 Hemoglobina 12,9 Hematokryt 38,4 MCV 84,3 MCH 28,4 c 33,7 RDW 13,7 Płytki krwi 309 MPV 8,86 PCT 0,274 PDW 18,4 Rozmaz krwi obwodowej: Granulocyty 30% L Eozynofile 12% H Limfocyty 50% H Monocyty 8 Czas protrombinowy 10,5 L

KOBIETA, 6 LAT ponad rok temu

Witam! Zaburzenia dotyczą wzoru odsetkowego krwinek białych. Niepokoją tym bardziej, że potwierdzone zostały w rozmazie mikroskopowym. Prawdopodobnie wskazana będzie wizyta u hematologa. najpierw jednak skonsultowałabym się z pediatrą który zlecał badanie i będzie miał możliwość porównania wyników powyższych z poprzednimi oraz zna dotychczasowy wywiad chorobowy dziecka. Pozdrawiam