Zaburzenia wzroku i nadwrażliwość na światło

Witam mam 23 lata od 9 miesięcy zmagam się z zaburzeniami wzroku. Bardzo dokucza mi nadwrażliwość na światło .Gdy patrze w dal rozmywa mi się obraz. Widzę podwójnie napisy w telewizorze .Gdy patrze w jasne tło np. niebo widzę skaczące iskierki i czarne małe kropki do tego mam jakby rozbłyski światła w oczach . Kłopoty ze snem i szum w uszach. Miałam robiony rezonans magnetyczny głowy i kompleksowe badania u okulisty oraz TSH wszystkie badania w porządku bardzo proszę o pomoc

Magdalena StusiĹska

Być może problem należy diagnozować bardziej zaawansowanymi badaniami okulistycznymi. Pomocna w rozpoznaniu może być także konsultacja z neurologiem.