Zaburzenia wzroku u 7,5-miesięcznego dziecka

mam pytanie czy to normalne że 7,5 miesięcznemu dziecku nie wyprostował się wzrok problem dotyczy obu oczu, kiedy dziecko patrzy lekko w lewo prawe oko ucieka mu do środka bardziej niż powinno i to samo dotyczy drugiego oka gdy patrzy w druga strone

Witam.
W przypadku zeza zbieżnego stan taki do 1 roku zycia należy uznać za fizjologię , natomiast przy zezie rozbieżnym proponuję jak najszybciej zgłosić się do lekarza okulisty.
Pozdrawiam