Zaburzenia wzwodu a nadmierna masturbacja

Witam! Mam 25 lat, jestem mężczyzną. Mam problem, ponieważ od wielu lat się masturbowałem - od 16 roku życia teraz, gdy dochodzi do kontaktu płciowego z dziewczyną to mam problemy ze zwodem i przedwczesnym wytryskiem. Ciężko jest mi się podniecić jak dziewczyna zrobi analnie, podniecenie to nastąpi wytrysk. A jak już wejdę w pochwę zrobię parę ruchów i jest wytrysk. Proszę co ja mogę zrobić, żeby to trwało długo i przyjemnie. Jak się nie masturbuję kilka dni to w żołędziu czuję duże tak jakby ciśnienie wtedy wystarczy kilka sekund i jest wytrysk. Czy jeśli przestane się masturbować czy to wszystko minie. Bardzo proszę o pomoc.

Witam serdecznie! Nadmierna masturbacja jest najczęstszą przyczyną zaburzeń wzwodu u młodych mężczyzn. Przerwanie samozaspokajania powinno przywrócić sprawność seksualną. Wspomniane napięcie seksualne należałoby rozładowywać w czasie zbliżenia z partnerką, zwracając uwagę na wydłużenie gry wstępnej. Dłuższe pieszczoty i stosunek przerywany pozwolą Panu wydłużyć zbliżenie, który z każdym razem powinien trwać odpowiednio dłużej. Pozdrawiam