Zaburzenia wzwodu a stosowanie Orgasm Control

Mam 22 lata i niedawno rozpocząłem życie seksualne. Zakupiłem tabletki "Orgasm Control" na przedwczesny wytrysk. Zażywałem 2 tabletki dziennie przez 1,5 miesiąca, początkowo moje pobudzenie seksualne wzrosło, lecz w ostatnim czasie mam problem z erekcją, tzn. za pierwszym razem wzwód jest normalny, lecz nie mogę osiągnąć całkowitej erekcji podczas drugiego razu. Podczas masturbacji sytuacja wygląda tak samo. Przyczyna może leżeć w tabletkach? Jeśli tak to po jakim czasie ich objawy mogą ustąpić?

Podany przez Pana produkt nie ma specjalistycznych rekomendacji i nie ma go w polskim lekospisie leków specjalistycznych.
Widać wiele jego reklam w spamie w skrzynkach mailowych, nie spotkałem się, aby był zalecany przez lekarzy seksuologów.
Zachęcałbym jednak do skorzystania z pomocy profesjonalisty. samoleczenie jest ryzykowną procedurą...
A wizyta u lekarza seksuologa, to proszę wierzyć, nic strasznego, a coraz skuteczniejsze jest leczenie w tej dziedzinie.
Także w terapii zbyt wczesnego wytrysku wszedł od ubiegłego roku w Polsce nowy lek, ale jest dostępny tylko na recepty specjalistów.
Niestety jako lekarz seksuolog z długoletnią praktyką kliniczną nie potwierdzam wysokiej skuteczność różnych suplementów w terapii wytrysku.
W końcu i tak większość panów trafia do lekarza, a stracili do tego momentu dużo czasu, albo co gorsza, sytuacja z Partnerką się zmieniła...
Podsumowując: żeby cokolwiek leczyć, najpierw musi być diagnostyka.
I tak jest nie tylko w medycynie...
Pozdrawiam. JW