Zaburzenia wzwodu po intensywnej masturbacji

Witam, od 3 lat codziennie i szybko sie masturbowałem na początkó było dobrze czułem przyjemność penis stał jak skała i trwało to z 20min po jakimś czasie kończyłem po kilku ruchach teraz nie robiłem tego 2 tyg i pojawił sie nastepny problem a mianowicie nie chce mi stawać i nic mnie nie podnieca jest jak by martwy i pytanie czy zaprzestanie na dłuższy czas pomoże? czy zacznie mi stawać? i czy będzie to trwało dłużej ?

Dzień dobry!
Chyba nie ma takiego specjalisty , który jednoznacznie napisał by - za dwa dni tygodnie itp....., bo to by było kłamstwo. Jak każdy młody mężczyzna aby rozładować napięcie seksualne masturbuje się , mnie bardziej zaintrygowało - "od 3 lat codziennie i szybko sie masturbowałem na początku było dobrze czułem przyjemność penis stał jak skała i trwało to z 20min po jakimś czasie kończyłem po kilku ruchach teraz nie robiłem tego 2 tyg" - co takiego się działo ,że codziennie, i czemu nagle pan przestał. Ale są to pytania ,które pewnie zada panu seksuolog do którego może pan się umówić . Jednak zaleciłabym najpierw samemu odpowiedzieć sobie na te pytania i poobserwować się pod tym kontem - czyli przerwy - wstrzemięźliwość i ponowna masturbacja. Pozdrawiam

Dzień dobry!

Nie jest możliwe odgadnąć, czy i jakie efekty będzie miała rezygnacja z masturbacji, jaki jest mechanizm i przyczyna trudności, a także, co rzeczywiście jest głównym problemem - bez dłuższej osobistej rozmowy i większej ilości informacji.

Pozdrawiam!