Zaburzenia wzwodu po zażyciu odżywki na przyrost masy mięśniowej

Czy ktokolwiek z lekarzy spotkał się z objawem, że po zażyciu odżywki " na przyrost masy mięśniowej " pacjent miał problemy ze wzwodem... Moje objawy ze wzwodem już co nieco minęły nie mówiąc o tym co działo się w mojej głowie -totalne bagno... Czy czas wszystko unormuje? Czy moja psychika i wzwód wróci do normy? Bo nie sądze że są na to leki...

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Bez ustalenia składu "odżywki" i dawek substancji w niej zawartych nie można określić związku z opisywanymi dolegliwościami i możliwości ich leczenia. Odzywki niewiadomego pochodzenia mogą zawierać substancje stosowane u zwierząt hodowlanych (w celu przyrostu masy mięśniowej) nieprzebadane u ludzi i podawane w dużo większych dawkach. Jeżeli objawy będą się nasilać / utrzymywać, to kontakt z lekarzem.

Wiesław Mahaczek Urologia

witaj
to częste następstwo zażywanie odzywek, mam nadzieję że ci przejdzie
pozdrawiam

Dzień dobry!

Wszystko zależy od składu środków. Substancje psychoaktywne czy sterydy mogą wpływać (i najczęściej wpływają) negatywnie na seksualność, powodować zaburzenia erekcji, niepłodność oraz inne skutki uboczne (np. nastrój, kondycja psychiczna itp.). Często możliwy jest powrót do zdrowia (szczególnie w kwestii zaburzeń erekcji) poprzez farmakologiczne wyregulowanie gospodarki hormonalnej. Często też organizm po odstawieniu regeneruje się sam. Przyjmowanie tego typu środków zawsze jest jednak ryzykowne. Bez wskazań medycznych i kontroli lekarza nie powinno się przyjmować żadnych środków hormonalnych ani środków z niepewnych źródeł, które mogą podawać niepełne, nieprawdziwe informacje o swoim składzie.

Pozdrawiam!