Zaburzenia wzwodu u 19-letniego mężczyzny

Witam. Mam czasem problemy ze wzwodem. Nie moge sie do konca podniecic i wzwod jest niepelny. A czasem wzwod jest w pelni dlaczego raz jest okej a raz nie? Wazystkie badania ktore zlecil urolog wyszly bardzo dobrze. Czy moze to przejsc z czasem.np przyzwyczajenia do zblizenia? Tylko dlaczego raz jest w pelni ok a raz nie ? Czy na te pytanie moze odpowiedziev jakis seksuolog zeby xhoxiaz jakies wskazowki mi podal i powiedzial czy moze to przejsc z czasem?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby udzielić jakiejkolwiek informacji potrzeba uzyskać więcej informacji niż Pan podaje tutaj. Trzeba przeprowadzić dokładny wywiad dotyczący życia seksualnego.