Zaburzenia zachowania i rozwoju w ZZA. F 10. 7. A

Witam. Byłem niedawno u specjalisty psychiatry i napisał mi na zaświadczeniu lekarskim, że mam zaburzenia zachowania i rozwoju w ZZA. F 10. 7. A. Pytanie mam takie: Co oznacza ten skrót numeryczny i czy mogę się na to starać co do stopnia niepełnosprawności?

Witam

Kod choroby oznacza "zaburzenia psychiczne i zaburzenia zachowania spowodowane użyciem alkoholu".
O przyznaniu stopnia niepełnosprawności decyduje komisja orzekająca.

Pozdrawiam
Joanna Gałczyńska-Adamiak

Witam Pana Serdecznie,

Są to: Zespół zależności alkoholowej i Zaburzenia psychiczne i zaburzenia zachowania spowodowane użyciem alkoholu.

O stopniu niepełnosprawności decyduje komisja lekarska.

Z pozdrowieniami,
Irena Mielnik-Madej