Zaburzenia zachowania, natrętne myśli i smutek

witam mam 35 lat od około pól roku dokuczaja mi zaburzenia zachowanai natretne mysli oraz jestem zdenerwowana.niemal codziennie jestem smutna płaczliwa nie chce mi sie wstac z lózka .jestem w zwiazku z 48 letnim mezczyzna po przejsciach.ma on dorosłe dzieci z ktorymi nie mam najlepszych relacji praktycznie w ogóle ich nie ma jestem zazdrosna kiedy mój partner spedza z nimi czas w chwili obecnej remontuje dom u córki,praktycznie od 2014 tam pomaga.nie mam wsparcia ani pomocy znikąd.prosze o pomoc

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza