Zaburzenia zachowania, problemy z rozpoznawaniem

Moje życie zamieniło się w horror.Oto moje objawy:Nie poznaje siebie w lustrze,widzę wszytko jakby innymi kolorami,słyszę inaczej,wszystko zaczęło mnie przerażać,czuje cały czas lęk,boję się wychodzić z domu, wycofuje się z życia, boje się pomieszczeń w domu(Wchodzić do nich),mam chyba omamy i halucynacje, widzę różne postacie,czuje się śledzona ,obserwowana, boję się rozglądać za siebie ,ale i tak zerkam w razie czego na boki.Pomocy !

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza