Zaburzenia zachowania u rocznego syna

Witam Mam syna właśnie niedawno skończył rok ale jego zachowanie jest dziwne boi się obcych, płacze bez powodu nie mogę odejść nawet na krok bo płacze mało tego nie chce jeść próbowałam już wielu sposobów. Bardzo proszę o pomoc aby rozwiązać ten problem

Być może jest to naturalny etap rozwoju i nie ma się czym martwić. Ale czy tak jest, czy jednak jest jakiś problem może powiedzieć tylko lekarz po osobistej wizycie. Polecam spotkać się z pediatrą, lub psychologiem dziecięcym - i wtedy podjąć pewne kroki. Porada online, bez żadnych dodatkowych informacji, niewiele niestety tu wniesie. POzdrawiam.

Zachęcam do zgłoszenia się do lekarza pediatry. Jeśli nie zdiagnozuje zaburzeń somatycznych lub choroby (no wirusowej czy bakteryjnej) skieruje do psychologa dziecięcego, który podejmie się diagnostyki i wdrożenia najlepszych sposobów wspierania rozwoju maluszka.