Zaburzenie czucia w kończynach a nerwica

Witam mam dziwne dolegliwości tracę czucie w kończynach dolnych oraz górnych w taki sposób że mogę się poruszać ale nie czuje zimna, ciepła oraz bólu proszę o pomoc lekaż ogólny kazał mi się zgłosić do psychiatry

Aleksander Ropielewski

Pana objawy są typowe dla polineuropatii obwodowej, jednak jej przyczynę można ustalić dopiero po zebraniu dokładnego wywiadu lekarskiego i badania przedmiotowego i najpewniej wykonaniu serii badań dodatkowych. Ze swojej strony sugerowałbym w pierwszej kolejności wizytę u neurologa.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

Na podstawie opisu dolegliwości rzeczywiście nie można wykluczyć podłoża psychogennego dolegliwości.
Warto udać się do specjalisty psychiatry.

pozdrawiam ciepło