Zaburzenie dwubiegunowe a uzależnienie od alkoholu

dzien dobry lekarz przychiatra stwiedzil u mnie chorobe 2 biegunowa chyba tak to sie na zywa lecze sie od uzaleznienia alkoholowego czy mozna sie starac o rente w krus

Ważne jest jak długo się Pan leczy - ponieważ lekarz prowadzący musi Panu wypisać wniosek, w którym uwzględni wszystkie aspekty choroby, w tym długość jej trwania. Proszę na wizycie zapytać o taką możliwość.