Zaburzenie erekcji i obniżenie przyjemności z seksu

Witam serdecznie, Mam 25 lat, po pierwszym zbliżeniu zarówno dla mnie jak i dziewczyny, doszło do zaburzenia erekcji i obniżeniu przyjemności z seksu. Wcześniej od 8 lat masturbowałem w częstotliwości do 12 razy miesięcznie. Z czasem ograniczyłem to 2-5 razy. Zakończyłem leczenie trądziku Izotekiem, jestem w trakcie odstawiania antydepresantów Setaloft (ok. 15mg co drugi dzień) Przed zbliżeniem z dziewczyną nie było problemu z erekcją. Teraz jest problem z erekcją oraz podnieceniem. Wątroba ok

Dzień dobry!

Początki życia seksualnego dla wielu par wiążą się z naturalnymi trudnościami. Najczęściej mijają one z czasem, rosnącym doświadczeniem, stażem związku. Masturbacja jest naturalnym, prawidłowym sposobem rozładowania napięcia seksualnego i w większości sytuacji nie ma negatywnego wpływu na współżycie. Istotny wpływ na pogorszenie kondycji seksualnej mogą mieć (i najczęściej mają) stany depresyjne i/ oraz leki przyjmowane w leczeniu depresji. Warto skonsultować to ze swoim lekarzem psychiatrą. Jeśli problem nie będzie stopniowo słabł i mijał z czasem i kolejnymi zbliżeniami, proszę osobiście skonsultować się z seksuologiem.

Pozdrawiam!

Witaj!
Pomimo niepełnych informacji postaram się panu odpowiedzieć. Mężczyźni w pana wieku czasie pierwszego zbliżenia mają niepowodzenia i nie należy się tym tak bardzo denerwować , jednak kiedy to się powtarza , a wcześniej napisał pan ,że masturbował się pan często, to potrzeba czasu i regularnych zbliżeń, aby wyregulować tą sytuacje , dodatkowo lek ,który pan brał może tez obniżać czynności seksualne. Proszę jeśli nadal się to powtórzy skontaktować się osobiście z seksuologiem w najbliższej okolicy.
Pozdrawiam

Inicjacja w trakcie kuracji psychotropowej nie było najlepszym posunięciem... Ale stało się...
Proponuję odczekać z 2-3 tygodnie z seksem licząc od odstawienia tymoleptyku.
Zakłócenia miały prawo wystąpić.
Pozdrawiam. JW, Poznań.