Zaburzenie płci i problemy z fantazjami erotycznymi

fit_girl • przed chwilą Witam. Mój przyjaciel od dłuższego czasu ma pewien problem. Obecnie ma 20 lat. Zaczęło się od obejrzenia filmiku na yt w wieku 14-15 lat.Pierwsza dziewczyna zadowalala go właśnie w ten sposób (poprzez kopniaki i uderzenia w jądra byli wtedy w wieku 15 lat) Później pojawiło się zaburzenie płci (moim zdaniem) chęć zakładania damskich ubrań. Brak podniecenia np kobiecym ciałem i sexem. Pierwszy raz spotkałam się z takim ''zjawiskiem''. Nie wiem co mam robi...

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Dzień dobry!

A czy przyjaciel oczekuje od Pani jakiejś formy pomocy?

Ludzka seksualność jest barwna i różnorodna. Wiele osób odnajduje się we współżyciu seksualnym z elementami BDSM, w pełni akceptuje swój transwestytyzm czy homoseksualizm. Jeśli tak się dzieje - odczuwa dyskomfort, wyrzuty sumienia, niechęć, niezrozumienie swoich potrzeb - warto skonsultować się z psychologiem seksuologiem i rozważyć podjęcie psychoterapii.

Pozdrawiam!