Zaburzenie równowagi a objawy nerwicy

Mam stwierdzona nerwice lekowa .Występuje u mnie dziwne zaburzenie równowagi ze czuje się jakbym stała na statku , podłoga podemna faluje i wibruje .Mam pytanie czy to rzeczywiście objaw nerwicy ? TK glowy w porządku , byłam u 2 laryngologow aby wykluczyć blednik , doppler szyi również ok .Łykam psychotropy od psychiatry ale żadnej poprawy .Co robić ?

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza