Zaburzenie snu po ekstrakcji dolnej ósemki

16.05 mialam ciezka ekstrakcje dolnej osemki. Mija dzisiaj 5 dzien a ja mam problem ze spaniem. Mialnowicie jezeli poloze sie obohetnie czy na zdrowy bok czy na wznak to czuje pulsowanie. Jest to do wytrzymania ale meczy. Obrzek jest jeszcze duzy , a w buzi czuje co jakis czas gorzko-slony smak w okolicy wyrwania zeba. Bylam na konsultacji nic szczegolnego nie mówili tle ze mam kupic aescin i brac 3x2 w ciagu dnia ,a antybiotyk konczy mi sie jutro. Mam sie czegos obawiac?

Pierwszy tydzień po zabiegach tego typu wcale nierzadko bywa bardzo nieprzyjemny dla pacjenta - szczękościsk ,opuchlizna, ból, podwyższona temperatura. Bywa z tym bardzo różnie. Dlatego zlecamy antybiotyk i lek przeciw bólowy. Kolejna kontrola i porada z pewnością nie będą błędem.